3-6 червня 2024, Львів

Допомога провайдерам

Метою першої конференції NOGUA 2024 є об’єднання українського та міжнародного ком’юніті навколо питань допомоги Інтернет провайдерам України, чиї мережі постраждали та  продовжують руйнуватись внаслідок російської агресії.
Ми прагнемо консолідувати зусилля для забезпечення стійкості зв’язку в першу чергу у містах прифронтових територій (Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Харківська та Сумська області).
Голосування за надання гранту

Оргкомітет NOGUA 2024 для досягнення спільної мети прагне зробити свій внесок у допомогу постраждалим Інтернет-провайдерам, саме тому 10% з кожного оплаченого квитка на конференцію направляє у фонд допомоги.

Нижче наводимо перелік кандидатів на отримання грантів, чиї заявки були акцептовані оргкомітетом NOGUA.

Кожен учасник, що сплатив свою участь у конференції NOGUA 2024, може віддати свій голос за компанію, яку обирає для направлення допомоги.

Обрати компанію можна зі списку нижче розміщених Інтернет-провайдерів. Надіслати свій голос можна шляхом заповнення форми із зазначенням назви одного обраного Інтернет-провайдера. Один учасник може проголосувати лише один раз.

Проголосувати можна до 15:00 5 червня 2024 року.

Голоси від учасників, які беруть участь в NOGUA 2024 безкоштовно, зараховуватись не будуть. Загальна сума зібраних оргкомітетом коштів буде розподілена між 5 Інтернет-провайдерами, які наберуть найбільшу кількість голосів, та надана у вигляді сертифікатів на придбання необхідної продукції для відновлення мереж. Результат розподілу грантів та вручення сертифікатів відбудеться під час офіційного закриття конференції NOGUA 2024 5 червня 2024 року.

Регіон:

Миколаївська область

Опис пошкоджень:

Надавали інтернет послугу 2600 домогосподарствам міста Миколаїв до війни, та 2200 під час війни.

Регіон:

Херсонська область

Опис пошкоджень:

Компанія пережила окупацію, за час окупації було розкрадено майно та склади компанії. Після підриву Каховської ГЕС офіс компанії та одну з серверних було підтоплено, під час сходу води частково зруйновано. Два роки наші інженери ведуть постійні відновлювальні роботи під постійними обстрілами, основна зона покриття середмістя Херсону та прибережні зони біля р. Дніпро. Підключені абоненти соціальної сфери такі як лікарні, адміністрації, школи, банківські установи, підрозділи ЗСУ.

Про компанію:
Регіон:

Сумська, Чернігівська ообласті

Опис пошкоджень:

Працюємо більше 15-ти років. Загальна система оподаткування. Навіть під час діїї Воєнного стану не переходили на спрощену систему. Маємо всі ліцензіїї в т.ч. КСЗІ. Надаємо послуги більше ніж 150 об'єктам критичної інфраструктури. В штаті 18 спіробітників, 4-и мобілізовано. Покриття близько 40% Сумської обл. та Новгород-Сіверська ОТГ Чернігівської обл. По прикордонню обслуговуємо Білопільська, Краснопільська, Сумська , Річківська ОТГ. Ворожбянська, Новгород-Сіверська ОТГ.

Про компанію:
Регіон:

Сумська, Харківська області

Опис пошкоджень:

Провайдер електронних комунікаційних послуг, що надає послуги доступу до мережі Інтернет з 2010 року. Крім іншого, забезпечуємо інтернет-зв’язком населенні пункти у прикордонній зоні. З початком широкомасштабного вторгнення компанія несе значні витрати, пов’язані з обслуговуванням електронної комунікаційної мережі. Часті пошкодження магістральних ліній, спричинені обстрілами з боку рф, призводять до регулярного здійснення додаткових вкладень на їх відновлення, що суттєво збільшує витратну частину бізнесу.

Регіон:

Харківська область

Опис пошкоджень:

ФОП Паталаха В.О. - постачальник електронних комунікаційних послуг. Послуги надаю мешканцям Чугуївського району Харківської обл. Після 24.02.2022 втратив більшу частину абонентної бази, серйозних пошкоджень зазнали лінії зв'язку. Після деокупації частини Харківської області розпочав відновлювальні роботи, частина абонентів повернулась. У зв'язку зі значними матеріальними втратами потребую фінансової підтримки для відновлення мережі.

Регіон:

Харківська область

Опис пошкоджень:

ТОВ "ІСТЕК УКРАЇНА" - постачальник електронних комунікаційних послуг. Свою діяльність компанія проводить у наступних районах Харківської обл.: Харківський р-н., Лозівський р-н., Богодухівський р-н., Куп'янський р-н., Красноградський р-н., Чугуївський р-н. Основний напрямок діяльності - надання телекомунікаційних послуг населенню та юридичним особам. Після вторгнення російської федерації на деякий час діяльність була призупинена на частині території Харківської області (були окуповані території Харківською району, Чугуївського району). Після деокупації частини Харківської області розпочалися роботи з відновлення мереж та продовження надання послуг доступу до мережі інтернет на деокупованих та прифронтових територіях Харківської області, а саме: Харківській р-н., Лозівський р-н., Богодухівський р-н., Куп'янський р-н., Чугуївський р-н. Компанія бере активну участь при наданні послуг підприємствам та організаціям соціальної та бюджетної сфер (школи, лікарні, дитячі садочки). Також надаємо послуги обласним військовим адміністраціям та для об'єктів критичної інфраструктури.

Регіон:

Херсонська, Миколаївська області

Опис пошкоджень:

"digicom - це херсонський оператор звʼязку, більше 21 року надає швидкісний доступ до мережі Інтернет, навіть у найвіддаленіших куточках Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Черкаської областей. Ми не зупинялись ні на день з початку повномасштабного вторгнення - надавали звʼязок, допомагали військовим, підтримували мережу, відновлювали зруйноване і затоплене. Після звільнення Херсонщини від загарбників, ми запустили проєкт по розвитку xPON в місті Херсон."

Регіон:

Харківська область

Опис пошкоджень:

ТОВ "ІНВЕСТ ТЕЛЕКОМ" - постачальник електронних комунікаційних послуг. Свою діяльність компанія розпочала 26.12.2019 р. Послуги надаються у наступних районах Харківської обл.: Харківський р-н., Лозівський р-н., Куп'янський р-н., Красноградський р-н., Чугуївський р-н. Серед абонентів компанії здебільшого об’єкти соціальної інфраструктури (Центри з надання адміністративних послуг, школи, дитячі садки, бібліотеки, дома культури, амбулаторії, приміщення сільських та селищних рад та ін.) З 24.02.2022 р., в результаті збройної агресії російської федерації, частина населених пунктів Харківського та Куп'янський районів опинилися під окупацією. Після визволення територій розпочаті роботи по відновленню мережі.

Регіон:

Харківська область

Опис пошкоджень:

"З 2006 МАКСНЕТ працює в сфері інформаційних технологій та телекомунікацій, надаючи наступні послуги: Гігабітний Інтернет, Телебачення, SIP-телефонія з міським телефонним звʼязком і 0800 номерами, послуги Дата-Центру та інші послуги для кінцевих користувачів, бізнесу та державних установ. Місія компанії: сприяти розвитку інформаційних технологій на благо людства, зробивши їх максимально доступними та безпечними. З початком війни 44 працівників вступили до лав ЗСУ, звільнились або стали переміщеними особами. Через бойові дії кількість клієнтів знизилась вдвічі та інфраструктура компанії зазнала значних пошкоджень, які ми відновлюємо за власний кошт та за підтримки партнерів (в т.ч. завдяки підтримці NOG Alliance ""Keep Ukraine Connected"")."

Регіон:

Херсонська область

Опис пошкоджень:

Провайдер ONLINE надає послуги доступу до мережі інтернет понад 5000 абонентів. На ринку інтернет-послуг ми працюємо з 2005 року і за цей час пройшли великий шлях розвитку до найсучаснішої технології GPON, яка у нинішніх реаліях дозволяє абонентам отримувати якісний швидкісний та енергонезалежний інтернет. Навіть у надскладних умовах окупації ми продовжували працювати і постачати послуги нашим абонентам. Зараз під щоденними обстрілами наша команда мужньо продовжує виконувати свою роботу, оптимізувати та розвивати нашу мережу.

Про компанію:
Регіон:

Запорізька область

Опис пошкоджень:

"Компанія ТОВ ""Січ-Інфоком"" була організована в 1998 році і є одним з провідних операторів, який надає комплексні телекомунікаційні послуги на ринку Запорізької області. Наразі компанія «Січ-Інфоком» забезпечує роботу критичної урядової інфраструктури, надає послуги міжнародним та державним організаціям, енергетичному, фінансовому та приватному секторам. Внаслідок окупації значної частини Запорізької області та постійних обстрілів ТОВ «Січ-Інфоком» втратила велику частину своєї клієнтської бази, обладнання, ліній зв’язку."

Регіон:

Запорізька область

Опис пошкоджень:

З початку повномасштабного вторгнення компанія ЮНЕТКО втратила більше 80% абонентів через окупацію значної частини Запорізької області. Та не зважаючи на всі тяжкі умови, ми продовжуємо надавати якісні послуги для наших абонентів у таких селах як Омельник, Верхня Терса, Воздвижівка,Єгорівка, Новоселівка, Магдалинівка.

Регіон:

Сумська область

Опис пошкоджень:

Патріоти своєї справи і Держави. Першою справою, яку ми зробили 24 лютого 2022р. було відключення тарифікації наших послуг. Послуги надавалися ВСІМ і безоплатно! Це дало можливість всім користувачам, які фізично підключені до нашої мережі, мати доступ до інформації, до цифрового телебачення, до систем сповіщення, виходити на зв’язок із рідними і близькими. Це дало можливість нашим користувачам бути на зв’язку і передавати розвід данні про переміщення ворога.

Про компанію:
Регіон:

Запорізька область

Опис пошкоджень:

XataNet – Інтернет-провайдер, що надає послуги доступу до мережі Інтернет в приватному секторі та багатоповерхових будинках міста Запоріжжя на правому березі. За технологією GPON (GigabitPON).

Регіон:

Запорізька область

Опис пошкоджень:

Інтернет-провайдер «Gigabit group» працює на ринку телекомунікаційних послуг з 2006 року, забезпечуючи якісний та надійний інтернет для своїх абонентів у Запорізькій, Дніпропетровській областях.

Про компанію:
Регіон:

Сумська область

Опис пошкоджень:

Працюємо на ринку 20 років. Перші аварійно-відновлювальні роботи відбулися в населеному пункті Миколаївка 27 лютого 2022 року після того, як російські танки повалили опори ЛЕП. Відновлення проводимо постійно особливо в прикордонній 5 км зоні. надмемо безкоштовно звʼязок військовим підрозділам ЗСУ. Віремо в перемогу!

Про компанію:
Регіон:

Дніпропетровська область, м. Нікополь

Опис пошкоджень:

Невеличкий інтернет-оператор з Нікополя. Працюю тільки в приватній забудові прибережної смуги. Долею волі - саме ці райони міста найбільше потерпають від обстрілів артилерії та FPV-дронів.

Про компанію:
Регіон:

Миколаївська область

Опис пошкоджень:

"NEWNET"– телекомунікаційна компанія, що надає послуги високошвидкісного безлімітного інтернет-доступу та цифрового телебачення. Стратегія компанії спрямована на розвиток телекомунікаційних послуг високого рівня для всіх жителів Миколаївської області. Пріоритетом є приватний сектор за межами міста. Ми хочемо згладити кордон між якістю даних послуг в місті та області. Ми розвиваємося, щоб усім жителям нашого регіону були доступні такі послуги як якісний безлімітний доступ в інтернет, інтернет-телебачення і багато іншого."

Про компанію:
Регіон:

Запорізька область

Опис пошкоджень:

Компанія більше 20 років на ринку надання інтернет послуг. Одна з найперших почала надавати послуги у віддалені населені пункти Запорізької області. Надаємо послуги за технологіями. PON, Ethernet, Radio-Ethernet. Щодня маємо пошкодження інфраструктури внаслідок російських обстрілів.

Дякуюємо! Ваше подання отримано!
Oops! Something went wrong while submitting the form.