Кодекс поведінки

Шановні Учасники міжнародної конференції NOGUA! 
Усі Учасники, Спікери, Партнери, Гості та Спонсори повинні дотримуватися кодексу поведінки. Організатори суворо стежитимуть за його виконанням під час конференції NOGUA 2024 (далі – Конференції), щоб забезпечити максимально безпечне та комфортне середовище для всіх. 

Безпекові заходи:

  • У період проведення Конференції – з 3 по 6 червня 2024 - суворо заборонено розміщувати в соціальних мережах, інформаційних каналах, інших інформаційних ресурсах будь-які фото чи відео матеріали з локацій проведення Конференції та оприлюднювати адресу проведення NOGUA 2024.
  • Будь-які фото та відеоматеріали з Конференції можна розміщувати постфактум після завершення події, а саме з 7 червня 2024.
  • У разі оповіщення про повітряну тривогу Учасники негайно мають спуститися в бомбосховище, що знаходиться в місці проведення заходу.

Взаємоповага:

  • Під час проведення Конференції учасники мають дотримуватись морально-етичних норм та належної поведінки.
  • Учасники не повинні вчиняти будь-які дії щодо інших учасників, що принижують їх особистість (образливі коментарі щодо зовнішнього вигляду, походження, релігії, інвалідності, гендерної ідентичності, тощо).

Учасники, яких попросили усунути порушення та/або припинити будь-яку образливу поведінку, повинні негайно погодитися та припинити свої дії.

Якщо учасник порушує цей кодекс поведінки, організатори конференції можуть вжити будь-яких заходів, які вважають за потрібне, включаючи попередження або виключення з конференції без відшкодування.

Якщо вас ображають, ви бачите, що когось ображають, будь-ласка, зв'яжіться з оргкомітетом Конференції якнайшвидше електронною поштою: org@nogua.com.ua  або за телефоном: +38 (073) 927 77 77

Співробітники Конференції будуть раді допомогти учасникам зв'язатися з охороною готелю/місця проведення або місцевими правоохоронними органами, надати супровід або іншим чином підтримати людей, які зазнали агресивних дій, щоб забезпечити їхню безпеку під час Конференції. Ми цінуємо вашу участь.

Ми очікуємо від учасників дотримання цих правил під час Конференції, вечірніх програм і соціальних заходів, пов'язаних із Конференцією.

Наша команда завжди готова допомогти!
З найкращими побажаннями,  
Оргкомітет NOGUA